Metal Promosyon Ürünlerinde Lazer Baskı İle Reklamınız Kalıcı Olsun

Metal yüzeylerin üzerindeki boyalar veya metal yüzeyin kendisine uygulanan bazı parlatıcı maddeler yüzünden bu ürünlerin üzerine markalama işlemi yapılamamaktadır. Metal yüzeylere renkli baskı yapmadan önce uygulanan bazı kimyasal çözeltiler baskının bir süre tutunmasını sağlasa da ürün kullanıldıkça üzerindeki logo baskısı silinmektedir. 

Lazer baskı metal yüzeylerin üzerindeki boyayı lazer ışınları ile kazıyarak yok etmekte ve altındaki metal yüzeyi ortaya çıkarmaktadır. Üzerinde boya olmayan metal yüzeylerde ise metali yakarak matlaşmış ve kararmış bir iz bırakmaktadır. Lazer ışığı oldukça hassas olduğundan ince ayrıntıları işleyebilmekte ve yüksek kalitede bir baskı oluşturmaktadır. 

Lazer Baskı Hangi Alanlarda Tercih Edilir?

Özellikle promosyon ürünleri üzerinde bu baskılama yöntemi kullanılsa da sanayi tarafından üretilen ürünlerin üzerine model numarası, üretim tarihi, seri numarası, qr kod gibi pek çok detay bilgisi kalıcılığı sebebiyle metal plaka üzerine lazer baskı ile işlenmektedir. Firmamız her türlü lazer markalama çözümü için hizmet vermektedir.

Lazer Baskı Hangi Yüzeylerde Kullanılır?

En yaygın kullanımı metal yüzeyler olsa dahi lazer baskı; ahşap, metal, deri ve bazı plastiklerin üzerine de düşük güçlerde uygulanarak baskı yapılması mümkündür. Ahşap yüzeylerde lazer baski derinlemesine bir oyma sağlayarak çok güzel bir iz bırakmaktadır. Şirketimiz bünyesinde satılan ürünlerin dışında lazer baskı yapılmasını talep ettiğiniz ürünleri belirterek bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Lazer Baskı İle Tek Tek İsim Yazma

Kurumsal promosyon ürünleri kişiye özel olarak hazırlanıp verildiğinde hediyeyi alan kişinin gözünde kıymeti daha da yükselir. Lazer baski ile excelde hazırlanan isim listesi tek tek ürünlerin üzerine basılarak her müşterinize özel olarak takdim edebilirsiniz. Kalemlerin üzerine lazerle isim yazılabildiği gibi bir çok ürünün üzerine lazer baskı ile isim yazmak mümkündür. Detaylı bilgi için satış temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Lazer Baskılı Fener Numume
Lazer Baskılı Anahtarlık
Deri Kalemlik Lazer Baskı
Lazer Baskılı Anahtarlık
Lazer Baskılı Anahtarlık
Lazer Baskılı Anahtarlık
Lazer Baskılı Anahtarlık
Lazer Baskılı Anahtarlık
Lazer Baskılı Metal Anahtarlık
Lazer Baskılı Termos
Lazer Baskılı Anahtarlık
Lazer Baskılı Anahtarlık
Lazer Baskılı Anahtarlık
Lazer Baskılı Bardak
Lazer Baskılı Kalem