Bayeks Promosyon Hakkında

            Bayeks Promosyon olarak 2001 yılında faaliyete başlayan firmamız yurtdışından ithal ettiği ve yurtiçinden temin ettiği promosyon ve hediyelik eşya ürünlerinin toptan satışını yapmaktadır.

            Yüzlerce çeşit ürünü kendi deposunda bulunduran firmamız, promosyon sektöründen kırtasiye sektörüne mutfak malzemeleri sektöründen hırdavat sektörüne kadar bir çok alanda kullanılacak ürünleri, talep eden müşterilerimize en kısa sürede ulaştırmaktadır. Stoklu ürünlerin dışında piyasada promosyon ürünü olarak bilinen ve dağıtılan matbaa ürünleri,imalat ürünler ve siparişe özel olarak talep edilen ürünlerin de tedarikini yapmaktadır. Firmamız satmış olduğu promosyon ürünlerine yaptığı kaliteli tampon baskı,lazer baskı ve UV baskı vb.baskılar yapmaktadır. Böylece müşterilerimizin kurum içi takdir, teşvik hediyelerine isim, unvan,slogan,marka vb. ürün özelleştirme ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Ayrıca firmalara reklam, promosyon ve tanıtım amacıyla ihtiyaç duydukları promosyon ürünlerini baskılı ve baskısız olarak temin ederek firmaların piyasada tanınırlık oranlarının yükselmesini sağlamaktadır.

           Firmamız bünyesinde bulundurduğu lazer markalama hizmeti ve uv (ultraviole) baskı hizmeti müşterilerimizin kendi getirdikleri ürünlere de uygun fiyatla kaliteli baskı hizmeti vermektedir.

Geçmişten günümüze içinde bulunduğu piyasanın hep sayılı firmaları arasında kendisine haklı bir yer edinen firmamız, gelecek vizyonu ile bu öncü olma iddiasını sürdürmektedir.