Yeni Yıla Özel 2022 Logo Baskılı Ajanda Modelleri


Promosyon ajandalar her yeni yılda kurumsal markaların marka tanıtımı amacı ile tercih ettikleri promosyon ürünleri arasında ilk sırada yer alıyor. Yeni yıla özel 2022 ajandalar için siparişlerini öncesinde veren firmalar yeni yılda kurumsal logolarının yer aldığı ajandaları, çalışanlarına veya müşterilerine hediye ederek marka prestijlerini artırmayı hedeflemektedir.

Ajandalar çalışma hayatında çok önemli bir ihtiyaçtır. Yıl boyu günlük belirli notların alındığı logo baskılı ajanda ürünleri kullanışlı tasarımlarından dolayı hemen herkesin sahip olmak isteyeceği promosyon ürünleridir.

Promosyon maliyeti açısından bakıldığında diğer ürünlere kıyasla daha maliyetli gibi gözükseler de yıl boyu marka tanıtımına imkan veren ve markaya müşteri kazandırma olasılığı çok yüksek tanıtım ürünleridir.

En Çok Tercih Edilen Firma Logolu Ajanda Modelleri?

Firma logolu ajanda ürünlerinin çok fazla çeşidi bulunmaktadır. Bunlar arasında; Klasik, Spiralli, Çantalı, Organizer ve Cep ajandası gibi daha birçok model bulunmaktadır. Aynı zamanda günlük, haftalık, aylık veya tarihli, tarihsiz bir şekilde tercih edilen ajandalar markaya göre özel seçimlerde bulunarak özelleştirilmektedir.

En çok tercih edilen ajandaların başında spiralli ve cep ajandalar yer almaktadır. Cep ajandalar boyutlarından ki rahatlıktan dolayı her yıl birbirinden farklı sektör firma tanıtımları için tercih edilmektedir. Spiralli ajandalar ise kolay koparılan sayfa yapısına sahip olduğundan dolayı pek çok firma tarafından tercih sebebi olmaktadır.

Ajanda Modelleri Üzerinde Kullanılan Baskı Teknikleri

2022 günlük ajanda modelleri üzerine ürünün zemin yapısına göre çeşitli baskı teknikleri uygulanmaktadır. Her yıl kurumsal firmaların promosyon tanıtımlarında önemli bir yer edinen ajandalar için kullanılan baskı teknik türü oldukça geniştir. Her zeminden üretilebilen ajandalar, deri, suni deri, kraft tasarım gibi zeminlere sahiptir.

Ajanda baskı türleri olarak deri zeminli modellere sıcak baskı, ofset baskı, serigrafi baskı uygulamaları yapılmaktadır. Çok farklı model ve çeşitliliğe sahip ajandalar kurumsal firma sahiplerinin her yıl farklarını ortaya koyarak prestijlerini yükselttikleri reklam tanıtım ürünlerinin başında gelmektedir. Geniş baskı alanları sayesinde üzerinde markalanacak logonun oldukça gösterişli ve göze çarpar bir şekilde durmasını sağlayan ajandalar yıl boyu marka logolarını hafızalara kazıyan eşsiz tanıtım ürünleridir.

2022 Promosyon Ajanda Fiyatları?

Promosyon ajanda fiyatları için elbette net bir fiyattan söz etmek zordur. Üretilen her ajanda için kullanılan işçilik ve malzeme yapısı fiyatları belirleyen asıl durumdur. Bundan dolayı promosyon ajanda seçimi yaparken titiz bir seçim yapılması markanızın imajı için oldukça önemlidir. Sırf ucuz olsun diye kalitesiz ürünlerden yana seçimlerin yapılması marka itibarının zedelenmesine neden olacaktır.

Toptan ajanda ürünleri birbirinden kaliteli tasarımlara sahiptir. Üzerinde kalemlik detayından tutun, klips detaylarına kadar daha birçok farklı model bulunmaktadır. Kurumsal kimliğe önem veren firmalar toptan ajanda siparişi vermeden önce titiz bir seçim çalışması yürüterek markalarını en iyi şekilde temsil edecek ürünlerden yana seçimler yapmaktadırlar. Siz de kurumsal marka imajınızı en iyi şekilde yansıtacak ajanda modellerinden yana seçimler yaparak yeni yılda markanızı ön plana çıkarabilirsiniz.

Kişiye Özel Baskı Seçenekleri İle Hediyelik Ajandalar

Kişiye özel baskı seçenekleri ile özelleştirilebilen hediyelik ajandalar ile sevdiklerinizi, çalışanlarınızı veya müşterilerinizi özel hissettirebilirsiniz. Üzerinde kendi isminin yer aldığı bir ajandayı alacak olan çalışanınız veya müşteriniz kendisini firmanız için daha değerli hissedecek ve bunu aynı zamanda çalışma performansına da yansıtacaktır.

İsimli ajandalar kurumsal firmaların prestijini en çok yükselten çalışmalar arasındadır. Ajandalar üzerine kişiye özel baskı yaptırarak hemen altına kurumsal marka logonuzu ekleyebilirsiniz. Bu sayede ajandayı hediye edeceğiniz kişi veya kişilerin kendilerini özel hissetmelerini sağlamanın yanında markanızın prestijinin de yükselmesini sağlayabilirsiniz.

2022 Logolu Ajanda Siparişleri İçin Bayeks Promosyonu Ziyaret Edin!

Logo baskılı ajanda modelleri üzerine kaliteli baskı teknikleri kullanarak markanızın yıl boyu hafızalarda yer edinmesini sağlıyoruz. Ajanda imalatçıları olarak yer aldığımız İstanbul istoç bölgesinde siz değerli müşterilerimizin isteklerini alanında uzman grafikerlerimiz ile en iyi şekilde yerine getirmeye hazırız.

Kurumsal kimliğinizi birbirinden özel tasarımlarda sunduğumuz deri ajanda modelleri üzerine bastırmak için hemen sipariş verin. Toptan baskılı ajanda fiyatları için sayfamız üzerinde beğendiğiniz ürünleri fiyat teklif listesine ekleyerek bize iletebilirsiniz.

2022 Ajanda Modelleri İçin Tıklayın