Turizm Sektöründe Tercih Edilebilecek Promosyon Ürünleri

Turizm Nedir? Turizm insanları bulundukları yerden farklı bir yere ulaştırılmasını sağlayan, insanların olağan gereksinimlerini karşılamak adına başvurulan hizmettir. Turizm sektörü, bugün dünya gayrisafi hasılasının önemli bölümünü oluşturan ve dünyada en hızlı gelişen sektörlerin başında yer almaktadır. Harcanabilir kişisel gelirlerden turizm ve tatile ayrılan payın artması, ulaşım ve iletişim teknolojisindeki hızlı gelişme ve insanların şimdiye kadar görmedikleri ve merak ettikleri yeni bölgeleri ziyaret etme eğilimlerini arttırmıştır.

Türkiye için ele alırsak ekonomi kalkınmasının lokomotif sektörü olan turizm sektörü Türkiye için oldukça önemli bir sektördür. Ekonomi sektörü özellikle mal ve hizmeti tüketimini ve bu mal ve hizmetler üzerinde üretimi üstlenen firmalara yüksek gelir kaynağı sağlar. Hal böyle olunca turizm sektöründe yılın belirli tarihlerinde eşantiyon ürünlerine sıklıkla başvurulmaktadır.

Bu rehber yazımızda turizm hizmeti tarafında faaliyet gösteren firmalar için hangi promosyon ürünlerini tercih edilmesi firmaya prestij ve marka bilinirliği sağlayacağı konusunda rehberlik edeceğiz.

Turizm Sektöründe Öne Çıkan Promosyon Ürünleri?

Eşantiyon Termos: Seyahat esnasında müşterilerinizin kullanmaktan keyif alacağı termosları promosyon ürünü olarak tercih edebilirsiniz.

Eşantiyon Kalemler: Uygun maliyetli olması hem de hemen herkes tarafından kullanılabilir olması promosyon seçimi için tercih edilebilecek gözde ürünlerdir. Müşterilerinize eşantiyon kalem hediye ederek her zaman markanızın hafızalarında olmasını sağlayabilirsiniz.

Eşantiyon Bardak: Seyahat esnasında insanlar sıcak veya soğuk bir şeyler yudumlamak isterler, üzerinde kurumsal markanızın logosunun yer aldığı bir bardak ise markanızın prestijini yükseltecek eşsiz eşantiyon ürünüdür.

Eşantiyon Çanta: Seyahat esnasında insanların elinde çok fazla ıvır zıvır bulanabilir. Bu durumda eşantiyon olarak tercih edebileceğiniz bir çanta ile müşterilerinizi ellerinde ki ıvır zıvırlardan kurtarabilir ve onları mutlu edebilirisniz. Bu sayede markanızın göz önünde durma şansını artırmış olacaksınız.

Eşantiyon Ayna: Özellikle kadın müşterilerinize hediye edebileceğiniz eşantiyon aynalar ile markanızın değerini artırabilir ve markanızın bilinirliğinin sağlanmasına katkıda bulanabilirsiniz.

Eşantiyon Notluk: Yaprakları kolay bir şekilde birbirinden ayrılacak biçimde tasarlanmış pratik not defteri seyahat esnasında ufak notlar alınması için kullanılabilir. Müşterilerinize üzerinde marka isminin yer aldığı eşantiyon notluk ürünlerini hediye edebilirsiniz.

Eşantiyon Şapka: Özellikle yaz ayında müşterilerinizin güneşten etkilenmemesi için onlara markanızın üzerinde yer aldığı şapkalar hediye ederek hem bir incelik yapabilir hem de markanızın prestijinin yükselmesini sağlayabilirsiniz.

Turizm sektörü için tercih edilebilecek birbirinden farklı promosyon ürünü bulunmaktadır. Bu ürünler arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli husus ürün kalitesi ve baskı kalitesidir.

Eşantiyon Ürünlerinin Doğru Adresi Bayeks Promosyon

Promosyon firmaları arasında seçim yaparken her zaman kaliteli baskı teknikleri ile ön plana çıkan firmaları tercih etmenizi öneririz. Bayeks Promosyon olarak eşantiyon ürünlerini müşterilerimiz için tedarik ediyor ve kaliteli baskı çözümleri sunuyoruz. Promosyon ürünlerinde kaliteli baskı tekniklerini kullanarak markanızın hedef kitleniz tarafından yıl boyu hafızalarda yer edinmesini sağlıyoruz. Ürünlerimizi keşfetmek ve markanıza uygun seçimler yapmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Eşantiyon Ürünlerini Keşfetmek İçin Tıklayın