Toptan Kırtasiye Malzemelerine Kalitenin Adresinden Ulaşın

Genellikle çalışma ortamlarında her yıl şirketler tarafından sıklıkla tercih edilen toptan kırtasiye malzemeleri yıl boyu çalışanların tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Günümüzde en çok okul ve iş hayatında kullanılan kırtasiye malzemeleri yediden yetmişe her insanın ihtiyaç duyduğu ürünlerden oluşuyor. Bu denli yaygın ve ihtiyaç ürünleri olan toptan kırtasiye malzemeleri seçiminde kaliteden yana seçim yapmak ise en önemlisidir. Kaliteden yana yapılan seçimler kullanılan ürünün ömrünü uzatacağından daha kullanışlı ve konforlu olacaktır.

Sizlere bu rehber yazımızda toptan kırtasiye malzemeleri içerisinde hangi ürünleri satın alabileceğinizi, toptan fiyatların neye göre belirlendiği ve hangi kırtasiye malzemelerine ne gibi özel baskı markalaması yapıldığı hakkında bilgiler vereceğiz.

Ofis Malzemeleri Toptan

Ofis ortamlarında sıklıkla kırtasiye ürünlerine ihtiyaç duyuluyor. Bu durum sadece ofis ortamları için değil aynı zamanda tüm iş yerleri için geçerlidir. Kırtasiye malzemeleri en az yeme içme kadar ihtiyaç duyulan ürünlerin başında geliyor. Peki en çok tercih edilen ve tercih edilmesi gereken toptan kırtasiye ürünleri nelerdir?

Ajanda: Günlük haftalık veya aylık olarak üretilen ajandalar toptan kırtasiye malzeme seçimi için oldukça ideal ürünlerdir. Her çalışan kendisine ait bir ajandası olmasını ister aslına bakarsanız istemekle kalmaz buna gerçekten ihtiyaç duyar. Gün içerisinde alınması gereken notlar, toplantılar, planlar, organizasyonlar vs. pek çok not alınması gereken farklı durum için ajandalara ihtiyaç duyulur. Bundan iş yeriniz için kırtasiye malzemeleri arasında toptan ajandalar için tercihte bulunabilirsiniz.

Post-it: Renkli yapışkanları ifade eden post-it ofis ve çalışma ortamlarının olmazsa olmazları arasında yer alan ürünlerdir. Çalışma masasında sahip olduğu renkler sayesinde dikkat çeken post-it’ler üzerine alınan notların daha da göze çarpmasını sağlamaktadır. Üstelik yapışkanlı olma özelliği de kullanımını pratikleştirmektedir. İş yeriniz de çalışanlarınızın kullanmaları için toptan post-it ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Defter, defter kabı, her türlü kağıt ürünleri: Tüm kağıt ürünlerinden bu madde üzerinden bahsedebiliriz. Özellikle çalışma ortamlarında en sık kullanılan ürünler elbette kağıt ve kağıt ürünleridir. Kağıttan kastımız A4, A5 vs. defter kılıfı, tarihsiz defterler çalışma ortamlarında en sık ihtiyaç duyulan ürünlerin başında gelmektedir. İşyeriniz için toptan kağıt ve defter ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Her türlü kalem, kalemtıraş: En az kağıt ürünleri kadar önemli olan hatta önem dereceleri tartışılacak kadar ihtiyaç ürünü olan kalemler çalışma ortamlarında her an not alınmasını sağlayan ürünlerdir. Eğer kurşun kalem vs. kullanımı çok fazla ise elbette kalem traş’larda ihtiyaç duyulacaktır. Birbirinden kullanışlı toptan kalemlerini işyeriniz için tercih edebilirsiniz.

Küp Not Bloknot: Genellikle çalışma masalarının üzerinde yer alan küp not bloknot ürünleri tek tek ayrılmış sayfa yapıları sayesinde kullanımda pratiklik sağlamaktadır. Telefonla konuşma esnasında veya benzer durumlarda ani not alışları için kullanılacak birebir ürünlerdir. İşyerinizde toptan kırtasiye malzemeleri arasında toptan küp bloknot ürünlerini de tercih edebilirsiniz.

Meknaizmalı Ajanda: Kullanışlı tasarıma sahip olan organizerler; defter, hesap makinesi, kalem, post-it gibi pek çok ürünü içerisinde bulunduran tam olarak iş toplantıları için üretilmiş kırtasiye ürünleridir. Toplantı esnasında veya bir iş seyahati sırasında bir organizer hayat kurtarıcı niteliktedir. Bundan dolayı her çalışanın mutlaka sahip olmak isteyeceği organizerleri şirketinizdeki çalışanlarınız için tercih edebilir ve işlerini kolaylaştırabilirsiniz.

Toptan Kırtasiye Malzemeleri İstoç

Toptan kırtasiye malzemeleri denince akla gelen ilk adres elbette istoçtur. İstoç’da toptan kırtasiye malzeme siparişlerinizi verebilir ve istediğiniz ürünlere özel baskı seçeneklerinde bulunabilirsiniz. İstoç toptancıları arasında yer alan Bayeks Promosyon alanında uzman ekip kadrosu ve kaliteli toptan kırtasiye malzemeleri ile çeşitli firmalar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bütçe dostu fiyatlara sahip Bayeks Promosyon A’dan Z’ye tüm kırtasiye ürünlerini temin etmektedir.

İstoç kirtasiye malzemeleri için ilk başvurmanız gereken Bayeks Promosyon’dan şimdi dilediğiniz ürünler için fiyat teklifi alabilirsiniz. Toptan siparişlerde adet sayısına bağlı olarak belirli indirimlerin uygulandığını da hatırlatmak isteriz. Sipariş vermek için şimdi harekete geçebilirsiniz.

Toplu Kırtasiye Malzemeleri Fiyatları Nelerdir?

Toplu kırtasiye malzeme fiyatları tercih edilen ürünün kalitesine ve cinsine göre değişmektedir. Her ürünün toptan fiyatı farklıdır. Örneğin toptan defter ile toptan kalem fiyatlarında oluşabilecek fiyat farklı gibi. Ancak şunu belirtebiliriz ki toptan kırtasiye malzemeleri bütçeyi çok fazla zorlamayacak ürünlerdir. Bütçe dostu fiyatları sayesinde her yıl binlerce firma tarafından toptan bir şekilde satın alınan kırtasiye malzemeleri çalışma ortamlarının olmazsa olmazları arasındadır.

Toptan Kırtasiye Malzemeleri Baskı Teknikleri

Her şirket toptan almış olduğu kırtasiye malzemeleri üzerinde kendi logosunun yer almasını ister. Bu elbette marka prestiji için oldukça önemlidir. Marka prestijini büyük ölçüde artıran kurumsal markalama hemen hemen tüm toptan kırtasiye malzemeleri üzerine yapılıyor. Kağıt ürünlerinden kalemlere, organizerlere kadar pek çok ürüne özel baskılama gerçekleşmektedir. Tamamen ürün zeminine uygun yapılan baskılama teknikleri kurumsal kimliği ön plana çıkarmak için oldukça önemlidir.

Kullanılan baskı teknikleri ise; Lazer baskı, Tampon baskı, Uv baskı, Serigrafi baskı ve Sıcak baskı teknikleri kullanılmaktadır. Belirtmiş olduğumuz bu baskı teknikleri ürününün zemin yapısına göre değişmektedir.

Tüm Toptan Kırtasiye Ürünlerini Keşfetmek İçin Tıklayın