Şirket Logolu Duvar Saati

Promosyon kelime anlamında özendirmek, beğendirmek anlamı taşımaktadır. Kelime anlamından almış olduğu özelliği ile bir çok firma tarafından marka tanıtımlarında sıklıkla başvurulan reklam aracıdır. Her firma markasını resmedecek en iyi promosyon ürününü seçmeye özen gösterir. Bu özen marka prestijini doğrudan etkileyeceği için ürün seçimlerinde oldukça titiz davranılmalıdır. Promosyon ürünlerinde çok fazla çeşitlilik söz konusudur ancak her zaman daha fazla ön plana çıkan, kendini gösteren ben buradayım diyen ürünler vardır. İşte şirket logolu duvar saati ürünleri de tam olarak o ürünlerden. Sizlerle birlikte promosyonda saat ürünleri neden tercih edilir? promosyon saat ürünlerinin avantajları nelerdir? promosyon saat çeşitleri konu başlıklarının ışığında bilgiler vereceğiz.

Promosyon Saatler Neden Tercih Edilir?

Saatler günün daha verimli kullanılması adına üretilen ve insan hayatında büyük öneme sahip ürünlerdir.
Promosyon saat ürünlerinin neden bu kadar tercih edildiğini de düşünmek aslında pekte zor olmasa gerek. Bir promosyon ürünü düşünün günün her anında size zamanı gösteren. Gün içerisinde elinizde telefonunuz yokken saati öğrenmek için nereye bakarsınız? Panoda asılı bir saatiniz varsa sürekli o panoya bakıp saatin kaç olduğunu öğrenmek istemez misiniz? “Evet isteriz” dediğinizi duyar gibiyiz. Birde o bakılan saatin üzerinde kurumsal bir markanın logosunun yer aldığını düşünün. Zamanla bilinçaltına yerleşen o marka her şeyden önemlisi bilinirliğini arttıracaktır. Kulağa uzak gelmeyen bir marka müşteride her zaman olumlu dönüşlere zemin hazırlayacaktır. Özellikle kalabalık iş ortamlarında sıklıkla kullanılan promosyon duvar saatleri geniş bir müşteri kitlesine firmanın reklamını yapmasını fırsat sağlar. 

Promosyon Saat Çeşitleri Nelerdir?

Çeşitli içerikleri içerisinden en beğenilen ve yıllardır kendine kullanım alanı bulan duvar saatleri en çok tercih edilen her açıdan da alıcıları tarafından vazgeçilmezler listesine eklenen ürünlerdendir. Promosyon duvar saatleri okullarda, evlerde, özel veya kamu şirketlerde bankalarda, vakıflarda, derneklerde kullanılan geniş bir kullanım alanına sahip ürünlerdir. Gidilen her ortamda bir duvar saati bulunmaktadır. Bundan dolayı en çok tercih edilen çeşidi duvar saatidir. Diğer çeşitleri ise; Promosyon masa saati, yuvarlak masa dekor saati, kare masa dekor saati modelleri de bulunmaktadır. Ancak dediğimiz gibi firmalar marka tanıtımı için kullanım alanı oldukça geniş, her zaman gözler önünde duran promosyon duvar saat ürünlerini tercih etmektedir. Duvar Saati ürünleri kullanılan malzemeye göre farklı kalitelerde çeşitliliğe sahiptir. Plastik, Alüminyum, Metal alüminyum gibi çeşitli malzemelerden üretilmektedir.

Bayeks Promosyon olarak saat ürünleri üzerine saatin modeline göre baskılar özellikle plastik duvar saatlerde dış çerçeveye Tampon Baskı, Serigraf Baskı, Ultraviyole teknikleriyle basılabildiği gibi özellikle metal duvar saatlerde Kamu ya da özel kurumlarda kuruluş logoları saatin kadranına basılabilir. 

Promosyon Saat Fiyatları?

Promosyon saatlerin fiyatları seçilen modele bağlı olarak farklılık göstermektedir. Örneğin malzeme olarak plastikten yana seçim yapılırsa fiyat daha düşük olacaktır. Malzeme olarak metal veya alüminyum seçimi yapılacak veya özel tasarımlı bir model oluşturulacak ise fiyatlar farklılık gösterecektir. Dilerseniz Bayeks.com sayfamız üzerinden ürünlerimizi inceledikten sonra fiyat teklif formunu doldurarak bize iletin. Sizleri fiyatlandırma konusunda detaylı bir şekilde bilgilendirelim. 

Diğer promosyon ürünlerini keşfetmek için tıklayın