Promosyonda Termos Ürünlerinin Özellikleri

Promosyon sektörüne bakıldığında bir çok ürün yelpazesi görülmektedir. Oldukça fazla ürün çeşitliliğine sahip promosyon ürünleri firmaların markalarını tanıtmak için başvurdukları en etkili tanıtım yolları arasındadır. Promosyon termos ürünleri tek başına kurumsal firmalara güçlü bir prestij oluşturmaya yetmektedir. Sürekli değişen ve gelişen Dünya da insanların da istek ve davranışları değişiklik gösterir. Eskilere bakıldığında termoslar sadece seyahat esnasında yada dışarıda bulunan kişiler tarafından tercih edilmekteydi. Ancak durum artık hiçte öyle değil. Termoslar artık evlerde, ofislerde, okullarda, kafelerde kısaca hayatın her alanında karşımıza çıkmaktadır. Kış aylarında içeceğin sıcaklık ısı seviyesini korurken yaz aylarında içeceğin soğukluk seviyesini koruyarak ısıyı muhafaza etmedeki başarısıyla kullanım oranını attırmaktadır. Herkes tarafından tercih sebebi olan termoslar firmaların da tercih sebepleri arasına girerek bu durumu fırsata çevirip başarı elde etmeleri sağlanıyor. Peki promosyon termos ürünlerinin özellikleri nelerdir? Bu konuyu siz değerli okurlarımızla birlikte inceleyelim.

Isı Muhafaza Özelliği

Termos promosyon ürünleri zengin model çeşitliliğine sahiptir. Bu çeşitlilik her üründe farklı bir özelliği ortaya koymaktadır. Termos modelleri kaliteye bağlı olarak ısıyı muhafaza etme özelliğine sahiptir. Saatlerce bekletilen içeceğin ısısını korumasında ki üstün özelliği termosları tercih sebebi kılmaktadır. Firmalar özellikle seçimlerini ısı muhafaza özelliği yüksek ürünlerden yana kullanmaktadır.

Kolay Taşınabilen Özelliği

Promosyon termos ürünleri en bilinenleri Mug ve matara termos gibi çeşitliliğe sahiptir. Oldukça pratik bir kullanıma sahip termoslar her alanda kolay taşınabilen özellikleri ile bir kez daha tercih edilme sebebi olarak kalpleri feth etmektedir. Bardak şeklinde ufak ve daha az yer kaplayan termosar günün her anında konforu alıcılarının ellerinden bırakmayacağı ürünlerdendir.


Sızdırmaz Kapak Özelliği

Promosyon termosların seçimi konusunda en önemli nokta şüphesiz kapak tasarımıdır. Kaliteli kapak tasarımı  kullanıcılarına hareket halindeyken dahi kolayca termosu taşınabilir imkanı sağlamaktadır. Firmalar ısı muhafaza özelliğinden sonra en çok önem verdikleri özellik kaliteli bir kapak tasarımına sahip termoslar vardır.

Bayeks Promosyon  olarak promosyon termos ürünlerinde kaliteli baskı tenkiklerimizle firmaların isteklerini titiz çalışmlarımızla yerine getiriyoruz. Bütçe dostu fiyatlarımızla değerli firmalarımıza hizmet vermekten onur duyacağız.  Sizlerde markanızın logosunu termos ürünleri üzerine bastırıp markanızın bilinirliğini arttırmak istiyorsanız seçtiğiniz ürünleri teklif listenize ekliyerek bize isteklerinizi iletin. İndirimli fiyatlarımızda yararlanma fırsatı yakalayın.

Diğer promosyon ürünlerimizi şimdi keşfedin