Oto Kokuları İle Araç İçleri Artık Daha Ferah!

Oto kokusu promosyon, kurumsal kimliklerini duyurmak isteyen firmalar için en önemli reklam ürünlerinin başında yer alıyor. Günümüzde her araç için olmazsa olmaz olan kokular kötü kokuları bastırarak araç içinin daha ferah olmasını sağlıyor. Kalıcı bir reklam imkanı sunan araç kokusu ürünleri özel tasarımlarda bulunabilecek promosyon ürünleridir.

Oto kokusu yüzlerce yıl öncesinden hayatımıza ilk olarak at arabalarıyla girmiştir. At arabasında seyahat eden kişilerin kötü kokulardan rahatsız olmamak için araba kokularına başvurdukları görülmüştür. Geçmişten günümüze kadar süregelen ve sürekli bir kullanım ihtiyacı hissedilen oto kokuları vazgeçilmezler arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Promosyon Oto Kokusu Nasıl Seçilmelidir?

Promosyon oto kokuları seçiminde dikkat edilmesi gereken belirleyici noktalar bulunmaktadır. Bu noktalar doğru promosyon ürününe ulaşmanızı sağlayacaktır.

1- Oto kokuları seçimi için en önemli detaylardan biri esanslardır. Esans özenle seçilerek daha ferah kokulardan yana tercihte bulunulmalıdır.
2- Uzun süre kalıcılık sağlayacak oto kokuları tercih edilmelidir.
3- Oto kokuları seçiminde kullanılan hammaddenin kaliteli olup olmadığına dikkat edilmelidir. Örneğin, kokuyu kendi içine hapseden ve kalıcılığı daha yüksek emici kartonlardan yana seçim yapılmalıdır.

Oto Kokusu Baskı Tekniği

Oto kokuları araç içinde sürekli göz önünde bulunan ve saçtığı güzel kokular sayesinde tüm dikkatleri üzerine çeken baskılı reklam ürünleridir. Baskı için ofset baskı tekniği kullanılmaktadır. Ofset baskı doğrudan firmanın logosu, telefon numarası varsa firma sloganı yer alacak şekilde uygulanır.

Baskılı Oto Kokusu Fiyatları

Promosyon sektöründe belki de en az maliyete sahip ürünler oto kokularıdır. Bütçe dostu fiyatlarıyla firma sahiplerini zora sokmadan kolaylıkla reklam yapma imkanı veren kokular yüksek kaliteli baskı teknikleriyle de kalpleri fethediyor.

Oto Kokusu İçin Doğru Seçimin Adresi “Bayeks Promosyon”

Bayeks Promosyon olarak kalıcı reklam yapmak isteyen her firmanın kişiye özel oto kokusu isteklerini önemsiyor ve onlar için en doğru olanı yapmak için çalışıyoruz. Toptan oto kokusu ürünlerinde baskı tekniğimizi işinde uzman grafikerlerimize emanet ederek hizmetimizden en iyi şekilde faydalanmanızı sağlıyoruz. Pratik ve hızlı bir şekilde isteklerinizi yerine getirmek için sizler için buradayız.

Diğer Promosyon ürünlerimiz için tıklayın