Öğretmenleri Mutlu Edecek Hediye Fikirleri

Öğretmenleri Mutlu Edecek Hediye Fikirleri için sizlere ufak bir fikir haritası derledik.Bizleri küçük yaşlardan itibaren eğiten, öğreten, bizlere her zaman ışık tutma gayretinde olan öğretmenlerimiz için ne yapsak az kalır. Dünyanın en kutsal mesleğini üstlenen öğretmenlerimiz; Tüm fertleri hayata karşı daha sağlam adımlarla ilerlemeleri konusunda onlara her yolu gösteren emektarlarımızdır. Şu an bulunduğumuz veya ileride bulunacak olduğumuz her konum için öğretmenlerimizin payı asla inkar edilemez. 24 Kasım gününü bizler için değerli kılan tüm öğretmenlerimizin Bayeks Promosyon ailesi olarak Öğretmenler Gününü tüm içtenliğimizle kutlamak isteriz.

24 Kasım Öğretmenler Günü Hediyesi, bu özel günde her öğrenci gibi sizler de öğretmeninize olan minnettarlığınızı bir hediye yoluyla ifade etmek isteyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler çok basit. Öğretmeninize Hediye alacaksanız öğretmeninizin branşına uygun, gün içerisinde okulda iken sürekli kullanmış olduğu araçlar üzerinden fikirler oluşturabilirsiniz. Erkek Öğretmene Ne Alınır? Kadın Öğretmene Ne Alınır? Bayeks Promosyon olarak sizlere bu konu hakkında birkaç önerimiz olacak;,

Yaratıcı Öğretmenler Günü Hediyeleri

1) Hediyelik Kalem Setleri

Öğretmen Kalem Setleri, 24 Kasım için oldukça iyi bir hediye tercihi olacaktır, Nedeni ise öğretmenler; Sınıf defteri doldurma, gün içerisinde belirli notlar vs. sürekli ellerinin altında kalem bulundurmaktadırlar. Hal böyle olunca öğretmenleriniz için bunu bir hediye fırsatına çevirebilirsiniz. Hediye Kalem Seti ürünlerini öğretmenlerinizin adına özel baskılarla kişiselleştirerek onlara özgü kalem hatırası bırakabilirsiniz. Hediyelik Kalem Setleri, Erkek öğretmen veya Kadın öğretmen içinde seçilebilir özellikte olduğundan her iki tarafı da mutlu edecek hediyelikler arasındadır. Öğretmenlerinize özel isim baskılı kalem set modellerini şimdi keşfedin.

2) Akademik Ajanda Seti

Akademik Ajanda Seti, tüm öğretmenlerin neredeyse tüm işlemleri için kullanabilecekleri başarılı hediye setleri arasındadır. Promosyon Ajanda setleri içerisine; Ajanda, Roller Kalem, Tükenmez Kalem, USB Bellek, Powerbank gibi çeşitli ürünler bulunmaktadır. Hediye ajanda seti içerisinde bulunan her ürüne ayrı ayrı isim baskısı yaparak öğretmeninize özel hediyelik set hatırası bırakabilirsiniz. Öğretmenler Günü Hediyesi Ajanda Set modellerini şimdi keşfedin.

3) Diğer Hediyelikler

Bu maddede aslında sizlere yaratıcı öğretmenler günü hediyeleri için ucuz toptan hediyeliklere birkaç öneri sunmak istiyoruz. Bunlar arasında; Promosyon toptan anahtarlıklar, logo baskılı kupalar, baskılı termoslar, logo baskılı powerbankler, erkek öğretmenler İçin kartvizitlik veya cüzdan gibi çeşitli hediyelikleri önerebiliriz.

Uygun Fiyatlı Toptan Hediyelikler İçin Doğru Adres Bayeks Promosyon!

24 Kasım öğretmenler gününde birbirinden farklı promosyon ürünlerimizi inceleyebilir ve öğretmenleriniz için seçim yapabilirsiniz. 

Öğretmenler günü hediyeleri ucuz toptan için doğru adres Bayeks Promosyon. Dilediğiniz ürünlere kişiye özel baskı yaparak özenle teslim ediyoruz. Toptan siparişlerde adet sayısına bağlı olarak indirim uygulanmaktadır. Öğretmenlerinizi mutlu etmek için şimdi tüm ürünlerimizi keşfedin. 
 

Toptan promosyon hediyelikler için tıklayın