Logo Baskılı Promosyon Kalemler ile Markanızı Öne Çıkarın!

Günümüz markalarına bakıldığında hemen hepsi marka bilinirliklerini arttırmak adına çeşitli reklam kanallarına başvurmaktadır. Bu reklam kanallarının elbette firmaların seçimlerine göre fiyat farklılığı göstermektedir. Oldukça etkili ve düşük fiyatlarla reklam yapılması imkanı sunan, günümüz firmaların sıklıkla başvurmuş oldukları reklam araçlarının başında şüphesiz promosyon ürünleri yer almaktadır. Promosyon ürünleri de kendi içinde zengin bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Bu çeşitlilik arasında en çok tercih edilen ürünlerin başında logo baskılı  promosyon kalem ürünleri yer almaktadır. Marka bilinirliği üzerinde kalıcı izler bırakan promosyon kalemler reklam aracı olarak seçilebilecek en doğru ürünler arasında yer almaktadır.

Promosyon kalemler geçmişten günümüze insanlar tarafından en sık kullanılan araçlar arasında yer alır. Hayatın her alanında aynı amaç için ele alınan ve  ihtiyaç giderilen olmazsa olmazlardandır. Not alma, ders çalışma, neredeyse tüm iş sektörlerinde sürekli olarak ihtiyaç halindedir. Kendi için de belirli detaylarla birbirlerinden ayrılan kalemler firmaların reklamını yapmak istediği hedef kitleye göre değişiklik göstermektedir. Örnek vermemiz gerekirse; reklamı yapılacak hedef  kitle çalışan kesim ise tükenmez kalem, roller kalem,  veya dolma kalem türleri üzerinde seçimler daha doğru olacaktır. Eğer hedef kitle öğrenciler ise promosyon kurşun kalemler tercih edilmesi daha doğru olacaktır.

Ekonomik ve İşlevsel Promosyon Kalem Çeşitleri Nelerdir?

Promosyon Kalemleri çeşitli özellikleriyle birbirlerinden ayrılmaktadır. Tükenmez kalemler firmalar tarafından en sık başvurulan ürünler arasında yer almaktadır. Uzun vadede kullanım imkanı sağlamanın yanında kullanım rahatlığıyla da müşterilere promosyon amaçlı verilen kullanışlı ürünlerdir. Promosyon tükenmez kalemler kendi içlerinde çevirmeli, üstten basmalı farklı tasarımlarıyla ayrılmaktadır.

Baskılı Kalem ürünlerinin bir diğer çeşidi ise roller kalemlerdir. Oldukça akışkan ve kaliteli bir yazım imkanı sağlamaktadır. Promosyon roller kalem ürünleri reklamı yapılacak hedef kitleye göre seçilmelidir. Maliyeti tükenmez kalemlere göre daha pahalıdır.

Bir diğer çeşidi ise plastik tükenmez kalemlerdir. Plastik kalem ürünleri üzerine en çok şirket baskı logolarının yapıldığı bütçe dostu promosyonlardır. Dayanıklı metal gövdesi sayesine uzun vadeli kullanımlarda dahi yıpranma yapmaktadır.

Öğrenciler için en sık tercih edilen ürünlerin başında ise promosyon tükenmez kalem ürünleri yer almaktadır. Ekonomik fiyatlarıyla firmalara tercih edilme noktasında avantaj sağlamaktadır. Aynı zamanda doğa dostu tasarımlarıyla doğa severler tarafından oldukça beğeniyle kullanılacak etkileyici ürünlerdir.

Promosyon Kalem Ürünleri Neden Bu Kadar Tercih Ediliyor?

Promosyon ürünlerine bakıldığında birbirinden farklı binlerce ürün çeşitliliği görmek elbette mümkün. Ancak bunların içinden seçim yapılmak istendiğinde daima ben buradayım diyen promosyon kalemler reklam tanıtımları açısından önemli bir yere sahiptir. Promosyon kalem dağıtımında bulunan ana hedef, müşteri ile marka firma arasındaki iletişim bağının daha sıkı bir şekilde güçlenmesini sağlamaktır. Bu ürünler sayesinde pek çok insan gün içerisinde eline almış oldukları kalemlerin üzerinde bulunan marka baskılarını görerek zihinlerinde marka ismini kalıcı hale getirmektedir. Bu durum her birçok açıdan düşünülebilir. Örneğin bir çalışma veya iş toplantısı ortamında üzerinde marka reklamının yer aldığı promosyon kaleminin o sırada elden ele gezdiğini düşünün. Üzerinde olan marka logo baskısı elbette çoğu kişinin dikkatini çekecektir. Bu da reklamı yapılan markanın her fırsatta farklı insanlara ulaşmasına fırsat sağlayacaktır.

Promosyon Kalem Fiyatları

Promosyon kalem fiyatları seçilen modele bağlı olarak farklılık göstermektedir. Örneğin malzeme olarak plastikten yana seçim yapılırsa fiyat daha düşük olacaktır. Çeşit olarak roller kalem, dolma kalem  seçimi yapılacak ise fiyatlar farklılık gösterecektir.Kalem ürünleri üzerine istenilen ölçü ve tasarımda baskı çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Bayeks Promosyon uygun fiyat politikasıyla müşterilerine daima en iyisini sunma yolunda desteklerini sunmaktadır.  Dilerseniz web sitemiz üzerinden ürünlerimizi inceledikten sonra fiyat teklif formunu doldurarak bize iletin. Sizleri fiyatlandırma konusunda detaylı bir şekilde bilgilendirelim. 

Diğer promosyon ürünlerini keşfetmek için tıklayın