İstoç Toptan Promosyon Ürünleri İle Hedef Kitlenizi Genişletin!

Promosyon, dilimize yabancı kökenlerden girmiştir. Promosyon kelimesinin anlamına bakıldığında teşvik etmek, tanıtmak gibi anlamlara sahiptir. Kendi işlevini tamamen kelime anlamından ortaya çıkaran promosyon sektörde markalaşma ve marka bilinirliği oluşturmak adına en etkili tanıtım araçları arasındadır. Gelişen ve devamlı değişim halinde olan dünyamız medeniyetlerinde bulunan firmalar üretim hacimlerini, kapasitelerini ve müşteri portföyünü artırmak için promosyon sektörünü kullanmaktadır.

Ülkemizde pek çok firma ürünlerini pazarlayabilmek ve yeni müşteri portföyüne sahip olmak adına yılın belirli aralıklarında toptan promosyon ürünlerine başvurmaktadır. Marka tanıtımı amacıyla yapılan promosyon tanıtımı özellikle gündelik hayatta insanlar tarafından en sık kullanılacak ürünler arasında yapılmaktadır. Bu sayede yüksek kullanışlı ürünler devamlı olarak müşterilerin gözü önünde olduğundan marka bilinirliği yüksek ölçüde sağlanmış oluyor.

İstoç toptan promosyon marka tanıtım, baskılama işlemleri açısından en zengin bölgeler arasındadır. Birbirinden farklı promosyon firmalarının bulunduğu istoç bölgesinde her tarzda promosyon ürünü bulmak mümkün. Çeşitli baskılama teknikleri ile kurumsal logo baskılarını göz önüne çıkarabilir ve toptan siparişlerde adet fiyatını artırarak uygun fiyatlara marka tanıtımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bayeks Promosyon olarak istoç promosyon firmaları arasında alanında uzman ekip kadromuzla müşterilerimize yüksek performanslı hizmet sunuyoruz. İstoç promosyon sektöründe birçok yeniliğe sahip olup, tüm dünyada reklam ve tanıtım için tercih edilen ürünleri müşterilerimizin beğenisine sunmak ile beraber yerli üretim veya dışarıdan aldığımız ürünleri müşterilerimizi uğraştırmadan en kısa ve güvenilir şekilde temin ediyoruz.

İstoç Promosyon

Firmaların promosyon tanıtımını üstlenen toptancıların yoğunlukta bulunduğu adres İstanbul'un İstoç bölgesidir. Bağcıların bir semti olan İstoç bölgesi adet ve perakende satışı yapan firmaların ilgi odağı niteliğindedir. Mega şehrimiz ve ticaretin kalbi olarak görülen İstanbul’da İstoç birçok sektör ve alanda kapsamlı hizmet veren toptancıları bünyesinde barındırmaktadır.

Promosyon istoç bölgesinde profesyonel baskı teknikleri ile birlikte hizmet veren promosyon firmaları müşterilerinin reklam çalışmalarını başarılı bir şekilde sonuçlandırmak adına durmadan çalışıyor. Bu firmalar arasında ilk sırada yer alan Bayeks Promosyon yıllardır edindiği bilgi birikimi ve tecrübesi ile firmaların istek ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyor.

Toptan Promosyon Ürünleri

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi promosyon ürünleri çok farklı kategorilerden binlerce çeşit üründen oluşmaktadır. Bu ürünler arasında seçim yapmak ise en meşakkatli olandır. Hizmet sektörü ile bağdaşan promosyon ürünlerinden yana seçimler yapmak doğru olacaktır. Promosyon ürünleri seçerken bir diğer dikkat etmeniz gereken husus ürünün gündelik hayatta ne sık kullanacağıdır. Bundan dolayı gündelik hayatta en sık kullanılan ürünlerden yana seçimler yapmanız markanızın göz önünde durmasını sağlayacak ve marka bilinirliğini kısa sürede elde etmiş olacaksınız.

Örneğin Araba lastiği üreten bir firma olduğunu varsayalım. Burada hangi promosyon ürününden yana seçim yaparsınız? Hizmet sektörü arabalar ile alakalı olduğundan bir oto kokusu ürününü tercih edebilirsiniz. Bu sayede müşterileriniz her araçlarına bindiğinde oto kokusunu görecek ve lastik değiştirmek istediğinde ilk olarak sizin firmanızı hatırlayacaktır. Elbette sadece oto kokusu değil, araç içi telefon tutacağı gibi ürünlerden yana seçimlerde de bulanabilirsiniz. Seçimler tamamen tanıtım için ayırdığınız bütçe oranları ile alakalıdır.

Promosyon toptan ürünlerinin başlıcalarını rehber yazımızda sizlere paylaşacağız. Promosyon sektörü kapsamlı ürün kategorisinde oluştuğundan tüm ürünlerden bahsetmek ne yazık ki zordur ancak en çok tercih edilen ürünleri yazımızda bulabilirsiniz. Diğer tüm promosyon ürünlerini keşfetmek için ise aşağıda bulunan butona tıklayabilirsiniz.

 • Toptan Ajanda
 • Toptan Logo Baskılı Defter
 • Toptan Promosyon Kalem
 • Toptan Kırtasiye Ürünleri
 • Toptan Ofis Araç Gereçleri
 • Promosyon Anahtarlık
 • Toptan Promosyon Kartvizitlik
 • Seramik Ve Porselen Ürünler
 • Toptan Ucuz Promosyon Duvar Saati
 • Promosyon Powerbank
 • Promosyon Usb Bellek

Bayeks Promosyon olarak istoç toptancılar çarşısı lokasyonunda siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Promosyon ürünlerinde kaliteli baskı tekniklerini kullanarak markanızın yıl boyu hafızalarda yer edinmesini sağlıyoruz. Ürünlerimizi keşfetmek için istoç toptancılar lokasyonunda yer alan firmamızı bizzat ziyaret edebilir veya web sitemiz üzerinden tüm promosyon ürünlerimizi anında keşfedebilirsiniz.

Toptan Promosyon Ürünlerini Keşfetmek İçin Tıklayın