Dünya Devi Markaların Promosyon Ürün Seçimleri

Günümüzde pek çok global markanın nereden nereye geldiğini görmek bazen çok şaşırtıcı olabiliyor. Özellikle küçük adımlara zamanla globalleşen markalar dünya devi markalar olarak temsil ettikleri ülkelerin gurur kaynağı oluyor. Bir markanın globalleşmesi elbette bir anda olabilecek bir durum değildir. Bunun arkasında büyük emekler ve uzunca bir maraton söz konusudur.

Her markanın başarısının arkasında elbette bir reklam gücü yatmaktadır. Reklamlar her markanın müşterileri arasında güçlü bir bağ oluşmasını sağlar.

Pek çok reklam yöntemi olduğu gibi bu reklam yöntemleri arasında müşteriler arasında en yüksek bağı kurabilecek yöntemler mevcuttur. Bunlar arasında geleneksel reklamcılığa dayanan promosyon reklamcılığı ilk sıralarda yer almaktadır. Reklam Promosyon, markasını tanıtmak ve ürünlerini pazarlamak isteyen firmaların potansiyel müşterilerine ulaşmak için kullandığı etkili bir tanıtım aracıdır.

Hızla değişen ve gelişen dünyada firmaların markalarını bir ürün eşliğinde tanıtarak müşterilerinin markaya olan güvenini ve beğenisini kazanmak için kullandıkları en etkili yöntemler arasındadır. Markaların müşterileri ile bütünlük kurmasını sağlayan promosyon ürünleri geleneksel reklamcılığın en nadide ve bir o kadar etkili reklam yöntemidir.

Promosyon, hem etkili hem de diğer reklam araçlarına kıyasla bir o kadar kalıcı tanıtım araçlarından birisidir. Özellikle günlük yaşamda en sık kullanılan ürünler üzerine promosyon çalışması yapılıyor ise bu durum marka ismine normalden çok daha fazla aşina olunmasını sağlar. Promosyon ürünlerinin sık kullanımları sayesinde gündelik hayatta pek çok kişi firma marka bilgilerini görmekte ve marka logolarını, isimlerini hafızalara güçlü bir şekilde yerleştirmektedir. Bu anlamda promosyon, hem bütçe dostu, hem de oldukça etkili bir reklam stratejisi modelidir.

Kurumsal Markalar Tarafından En Çok Tercih Edilen Promosyon Ürünleri

Kurumsal markalar yılın belirli zamanlarında gerek personellerine gerekse müşterilerine çeşitli promosyon ürünleri hediye ederek kurumsal markalarının prestij değerini yükseltiyor. Bu sayede müşterilerin markaya olan güveni ve sadakati artıyor ve marka tanıtım için başarı kaçınılmaz bir hal alıyor. Özellikle özel günlerde, yılbaşlarında resmi ve dini bayramlarda, genel veya yerel seçimlerde, fuarlarda veya açılışlarda promosyon ürünleri diğer adıyla eşantiyon ürünleri sayesinde mevcut ve potansiyel müşterilerine erişmektedirler. Bu rehber yazımızda kurumsal markalar tarafından en çok tercih edilen promosyon ürünlerini sıralayacağız.

 • Şirket logo baskılı promosyon ajandalar
 • Logo baskılı defterler
 • Logo baskılı kalem
 • Promosyon kırtasiye ürünleri
 • Promosyon ofis araç gereçleri
 • Promosyon powerbank
 • Promosyon usb bellek
 • Promosyon duvar saati
 • Promosyon saat
 • Baskılı bardaklar
 • Promosyon anahtarlık
 • Baskılı şapka ve tişörtler

Görüldüğü üzere birbirinden farklı promosyon ürün seçeneği bulunmaktadır. Bunlar arasından kurumsal markanıza özel seçimler yapabilir aynı zamanda diğer promosyon ürünlerini de keşfetmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Promosyon Baskı Çeşitleri Nelerdir?

Promosyon reklamcılığında promosyon ürünleri kadar ürün üzerindeki baskı kalitesi de son derece önemlidir. Kaliteli baskı teknikleri sayesinde ürünler üzerine basılı olan markalar son derece dikkat çekecek ve müşteriler tarafından kısa sürede marka bilinirliği oluşturacaktır. Baskı yapılacak olan promosyon ürünleri üzerine dikkat çekici renklerde baskı tasarımı yapmakta aynı zamanda bir ortamda markaya olan ilgiyi artıracaktır.

Promosyon ürünleri üzerine birbirinden farklı baskı tekniği uygulanmaktadır. Tamamen ürünün zemin materyaline göre farklılık gösteren baskı teknikleri;

 • Lazer baskı
 • UV baskı
 • Tampon ve Serigrafi Baskı
 • Ofset baskı, Dijital baskı
 • Sıcak baskı
 • Transfer baskı şeklindedir.

Kurumsal Markanız İle Hedef Kitleniz Arasındaki Bağı Güçlendirmeye Ne Dersiniz?

Bayeks Promosyon olarak istoç toptancılar çarşısı lokasyonunda siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Promosyon ürünlerinde kaliteli baskı tekniklerini kullanarak markanızın yıl boyu hafızalarda yer edinmesini sağlıyoruz. Kurumsal markanıza özel promosyon ürünleri fiyatları için şimdi web sitemiz üzerinden dilediğiniz ürünleri logonuza özel markalama yaptırarak sahip olabilirsiniz. Birbirinden kullanışlı promosyon ürünlerimizi keşfetmek için istoç toptancılar lokasyonunda yer alan firmamızı bizzat ziyaret edebilir veya web sitemiz üzerinden tüm promosyon ürünlerimizi anında keşfedebilirsiniz.

Promosyon Ürünlerini Keşfetmek İçin Tıklayın