Doğa Dostu Logo Baskılı Promosyon Çanta Modelleri

Binlerce farklı çeşitte promosyon ürünü bulunmaktadır. Her firma marka imajını yansıtacak doğru promosyon ürününü bulmak ister. Ancak bazı ürünler vardır ki hemen her firma çalıştığı sektöre bakmaksızın tercihte bulunabilirler. Neredeyse bütün firma sektörüne hitap eden baskılı promosyon çanta ürünleri yılın her zamanında tercih edilerek kurumsal marka tanıtımları için kullanılabilir. Doğa dostu promosyon çantalar zamanla kurumsal marka prestijini artıran ürünlerdir. Kendi içerisinde karton çanta, ham bez çanta ve tela çantası olarak ayrılan modelleri daha detaylı bir şekilde yazımızın içeriğinde bulabilirsiniz.

Şirket logo Baskılı Promosyon Bez Çantalar

Şirket logo baskılı promosyon bez çanta ürünleri doğa dostu ürünlerin başında gelmektedir. Geri dönüşüme teşvik amacı ile kullanılan baskılı ham bez çanta çevre duyarlılığını gözler önüne seren eşsiz çantalardır. Marka bilinirliğini yüksek ölçüde artıran baskılı bez çanta ürünleri %100 organik pamuk kullanılarak üretilmektedir.

Doğa karşısında bilinçli duruşu simgeleyen bez çantalar alışveriş merkezlerinde, mağazalarda, okullarda, ofislerde kısaca hayatın her alanında sıklıkla görmek mümkün. Plastik tüketimini sınırlandıran ham bez çantalar kurumsal marka prestijinin artmasını sağlayan muazzam ürünlerdir.

Bez çanta promosyon ürünleri üzerinde dilediğiniz tasarımda bulunarak logo baskı çalışmasında bulunabilirsiniz. Çeşitli renk ve tasarımlarda tamamen marka imajınız bağlı olarak tasarlanmaktadır.

Bez çanta üreticileri arasında yer alan firmamız da firma imajına uygun kaliteli baskı teknikleri uygulanmaktadır. Bütçe dostu fiyatlarımız da toptan siparişlerde sipariş sayısına bağlı olarak indirim uygulanmaktadır. Siz de kurumsal markanıza özel baskılı bez çanta siparişlerinizi şimdi verin. Fırsatlardan yararlanma şansı elde edin.


Promosyon Logo Baskılı Tela Çantalar

Tela: çantalara istenilen sertliği kazandırmak için kullanılan iki katmanlı bir kumaş türüdür. Tela çantalar bez çantalara kıyasla daha sert yapıdadır. Tela çantalar gündelik hayatta plastik poşet kullanımının önüne geçen doğa dostu ürünlerdir. Çevre kirliliğine sebep olan plastik çanta kullanımını yavaş yavaş tarihten silmeyi hedefleyen tela çantalar kurumsal marka tanıtımlarında kullanılarak müşterilerin bilinçlenmesini sağlayan eşsiz çantalardır.

Tekrar tekrar kullanılma imkan veren tela çantalar uzun kullanım ömrü ile üzerinde bulunan marka logolarının göz önünde durmasını sağlayarak marka bilinirliğini zirveye çıkarmaktadır. Her yıl pek çok firma tarafından tercih edilen tela çanta ürünleri bütçe dostu fiyatları ile de tercih sebebi olmaktadır.

Alışveriş esnasında alıcılarının yanlarından eksik etmeyeceği tela çantalar için şimdi siz de sipariş verin. Tela çanta üreticileri arasında yer alan firmamız da istek ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamaya hazırız. Tela çanta toptan fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için sayfamız üzerinde bulunan fiyat teklif formunu doldurup bize iletin. Baskı dahil fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.


Çevre Dostu Logo Baskılı Karton Çantalar

Plastik kullanımına en büyük başkaldırış ürünleri arasında olan karton poşetler doğa dostu yapısı ile çevre kirliliğini en aza indirgenmesini sağlıyor. Özellikle mağaza ve marketlerde sıklıkla karşılaştığımız karton çantalar uygun fiyatları ile de kalpleri meth ediyor. Geniş baskı alanı sayesinde üzerinde basılı olan markaların bilinirliğini artıran logolu karton çanta modelleri eşsiz promosyon ürünleridir.

Promosyon karton çanta modellerini web sitemiz üzerinden inceleyebilir ve markanıza özel baskı tercihlerinde bulunabilirsiniz. Baskılı karton çanta fiyatları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için sayfamız üzerinde bulunan fiyat teklif formunu doldurup bize iletin. Baskı dahil fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.


Toptan Alışveriş Çantası Siparişleriniz İçin Bayeks Promosyon İle Tanışın!

Baskılı promosyon çanta imalatı ve tedarikini üstlendiğimiz firmamızda istanbul istoç bölgesinde müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını titizlikle yerine getiriyoruz. Siz de alışveriş çanta modelleri ile hedef kitlenizi etkileyebilir, onların her yerde rahatlıkla kullanabileceği çantalar üzerinde markanızın yer almasını sağlayabilirsiniz.

Logo baskılı çanta modellerimizin her biri ergonomik, şık ve geniş kullanım alanına sahiptir. Modellerimiz arasından dilediğinizi seçebilir, firma logonuza özel alışveriş çantası siparişi verebilirsiniz.

Diğer promosyon ürünlerimizi de keşfedin