2022 Yılbaşında Hangi Promosyon Ürünlerini Tercih Etmelisiniz?

Promosyon ürünleri hedef kitleye ulaşmak için kullanılan en etkili yöntemler arasında ilk sırada yer alıyor. Yılların eskitemediği promosyon sektörü zamanla marka bilinirliğine yüksek ölçüde katkı sağlamaktadır. Peki kurumsal firmalar promosyon seçiminde bulunurken nelere dikkat etmeli? Hangi ürünlerden yana seçimler yapmaları? Ve en önemlisi hangi hedef kitleye hitap etmelidir? Gibi soruların yanıtlarını yazı içeriğimizde bulabilirsiniz.

Her yıl kurumsal firmalar hediyelik promosyon ürünlerinden yana seçimler yapmaktadır. Hediyelik promosyon ürünleri binlerce çeşitliliğe sahip olduğundan bunlar arasında bir seçim yapmak firma sahiplerini zorlamaktadır. Binlerce ürün arasından seçim yapmak elbette zordur ancak imkansız değildir. Tek yapılması gereken üzerinde çalışılan sektöre uygun, marka kalitesini yansıtacak kaliteli ürünlerden yana seçimler yapılmasıdır.

Yılbaşı promosyon ürünleri seçimi için ilk önce kendinize şu soruyu yöneltebilirsiniz. “Seçmiş olduğum promosyon ürünü marka imajını yansıtıyor mu”? Bu soruyu kendinize sorarak doğru ürünü bulmaya başlayabilirsiniz. Yılbaşı sezonunda kurumsal firmaların en çok tercih ettikleri ürünleri sırayla listeleyeceğiz. Bu ürünler arasından seçim yapabilir veya diğer yeni yıl ürünleri için bayeks.com web sitemizi inceleyebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Logo Baskılı Promosyon Ürünleri?

Promosyon Duvar Saatleri: Firmaların logo amblemlerini üzerinde bulunduran, geniş baskı alanı sayesinde oldukça göze çarpan saatler zamanla marka bilinirliğini artımaktadır. Toptan promosyon duvar saati siparişlerinde sipariş adedine bağlı olarak belirli indirimler uygulanmaktadır.

Şirket logolu duvar saatleri için şimdi sipariş verin. Fırsatları kaçırmayın.


Promosyon Logolu Kalemler: Elbette promosyon kalem ürünleri yılbaşı promosyon ürünleri için tercih edilebilecek ürünlerdir. Hem uygun maliyetli olması hem de hemen herkes tarafından kullanılabilir olması promosyon seçimi için gözde ürünler kategorisinde yer almasını sağlıyor.

Çeşitli baskı teknikleri ile özelleştirilen logo baskılı kalemler için şimdi sipariş verin. Fırsatları kaçırmayın.


2022 Logo Baskılı Ajandalar: Günlük haftalık veya aylık olarak üretilen ajandalar promosyon seçimi için oldukça ideal ürünlerdir. Yılbaşı promosyon seçiminde en çok tercih edilen logo baskılı ajanda ürünlerini siz de kurumsal markanız için tercih ederek yeni yılda müşterileriniz tarafından kısa sürede bilinirlik elde edebilirsiniz.

Yılbaşı ajandası ürünleri için şimdi sipariş verin. Fırsatları kaçırmayın.


Özel Tasarım Baskılı Anahtarlıklar: Birbirinden farklı model ve tasarıma sahip promosyon anahtarlık ürünleri yeni yılda marka tanıtımı için tercih edilebilecek etkili promosyon ürünleridir. Hemen herkes tarafından kullanılan anahtarlıklar geniş kullanım kitlesi sayesinde üzerinde bulunan marka logolarının bilinirliğini kısa sürede artıracaktır.

Siz de kurumsal logo baskılı anahtarlık ürünlerini tercih ederek yeni yılda müşteri hedef kitleniz tarafından kısa sürede tanınma fırsatı yakalayın. Logo baskılı anahtarlık ürünleri için şimdi sipariş verin. Fırsatları kaçırmayın.


Logo Baskı Tasarımlı Teknolojik Ürünler: Promosyon ürünler arasında en popüler ürünler arasında olan teknoloji ürünleri yıl içerisinde pek çok firma tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Promosyon powerbank, USB bellek, akıllı saatler, hoparlör, powerbank organizerler gibi pek çok farklı alt grubu bulunmaktadır. Hemen her insanın kullanmaktan hoşnut olacağı teknolojik ürünleri hayat kolaylaştıran tasarımları ile üzerinde basılı olan markaların prestijini yüksek ölçüde artırmaktadır.

Siz de kurumsal markanıza özel baskılı teknolojik promosyon ürünlerinden yana seçimler yaparak markanızın yeni yılda günden güne tanınmasını sağlayabilirsiniz. Şimdi promosyon teknolojik ürün siparişlerinizi verin fırsatları kaçırmayın.


Logo Baskılı Şık Deri Kalemlikler: Hediyelik promosyon ürünleri arasında olan deri kalemlik ürünlerini ofis çalışanlarına hediye edilmektedir. Çalışma masalarının daha düzenli ve şık görünmesini sağlayan deri kalemlikler aynı zamanda çalışanlarınıza verdiğiniz değeri temsil etmektedir.

Şirketinizde çalışan her personeliniz için deri kalemlik siparişinde bulunarak markanızın değerini artırma fırsatı elde edin. Çalışanlarınıza hediye amaçlı vereceğiniz deri kalemlik modelleri için şimdiden siparişlerinizi verin. Fırsatları kaçırmayın.


Baskılı Termos Promosyon: Her yıl birbirinden farklı sektörde hizmet veren firmalar tarafından tercih edilen logolu termoslar kışın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Kışın içeceklerin ısı seviyesini muhafaza eden baskılı termoslar çalışma ortamlarında, okulda, evde, seyahat sırasında kısaca hayatın her alanında kullanım ihtiyacı hissedilen ürünlerdir.

Siz de kurumsal logonuzu toptan termos ürünleri üzerinde bastırmak için şimdi sipariş verin. Fırsatları kaçırmayın.


Yaratıcı Promosyon Ürünleri: Bu kategori altında pek çok farklı promosyon ürünü sunmak mümkün. Promosyon masa saatleri, ofis masa setleri, masa isimliği, duvar panoları, kristal masa setleri, nostaljik radyolar gibi ürünlerdir.

Siz de sevdiklerinizi veya çalışanlarınızı bu tarz ürünler hediye ederek onların kendilerini daha değerli hissetmelerini sağlayabilirsiniz. Yaratıcı promosyon ürünleri şimdi sipariş verin. Fırsatları kaçırmayın.


Geri Dönüşümlü Promosyon Ürünleri: Özellikle doğa severlerin kalplerini fetheden geri dönüşüm ürünleri promosyon seçimi için etkili ürünlerdir. Natürel kurşun kalem, tohumlu kurşun kalem, geri dönüşüm kraft defter, bambu kalem seti, kraft kutulu boyama kalemi ve kitap ayraçları gibi birbirinden farklı çeşitliliğe sahiptir. Kurumsal marka tanıtımı esnasında marka itibarının güçlenmesini sağlayan geri dönüşüm ürünleri bütçe dostu fiyatlarla da tercih sebebi olmaktadır.

Siz de kurumsal markanıza özel baskılı geri dönüşüm ürünleri için şimdi sipariş verin. Fırsatları kaçırmayın.


Promosyon Seramik ve Porselen Ürünler: İş ortamlarında en çok tüketilen besinler arasında elbette çay ve kahve ilk sıradadır. Toplantı esnasında, yoğun geçen mesailerde sürekli ihtiyaç duyulan içeceklerin sunumu da bir o kadar önemlidir. Tam da bu noktada ihtiyaç duyulan seramik ve porselen takımlar çalışma ortamlarının vazgeçilmezleri arasındadır. Kurumsal logo baskılı promosyon kupa bardaklar geniş kullanımları sayesinde üzerinde bulunan logo baskılarının göz önünde durmasını sağlayarak marka bilinirliğini kısa sürede artırmaktadır.

Siz de kurumsal markanızı göz önünde bulundurmak ve marka bilinirliği elde etmek istiyorsanız şimdi promosyon seramik ve porselen kupalar için sipariş verin. Fırsatları kaçırmayın.


Şirket Logolu Cam Bardaklar: Logo baskılı cam bardaklar çalışma ortamlarından en az seramik ve porselen kupalar kadar ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Çay ve kahvenin vazgeçilmezi olan cam bardaklar yoğun geçen çalışma ortamlarının bir nebzede olsa yorgunluğunun atılmasını sağlar. Kurumsal markalar tarafından çalışma ortamları için tercih edilen baskılı cam bardaklar marka bilinirliğinin artmasını sağlamaktadır.

Siz de kurumsal marka logonuza özel toptan cam bardak siparişlerinizi şimdi verin. Fırsatları kaçırmayın.


2022 Logo Baskılı Takvimler: Yeni yılın günlerini ve aylarını temsil eden takvimler en az saatler kadar değerli ürünleridir. Teknolojinin gelişimi ile takvim kullanımını her ne kadar azaldığı düşünülse de durum tam aksinedir. Hemen her iş ortamında bulundurulan takvimler gerek masa takvimleri olarak gerek ise duvar takvimleri olarak üretilmektedir. Sürekli göz önünde bulundurulan takvimler marka bilinirliğini yüksek ölçüde artırmaktadır.

Bütçe dostu fiyatları ile de tercih sebebi olan promosyon takvimler için siz de şimdi sipariş verin. Fırsatları kaçırmayın.


Şirket Logolu Promosyon Tişört ve Şapkalar: İşletmeler tarafından çalışanları için tercih edilen baskılı tişört ve şapkalar kurumsal imajı simgelemektedir. Aynı zamanda toplu etkinliklerde, fuarlarda, seminerlerde marka temsili için seyirciye hediye edilen logolu tişört ve şapkalar marka tanıtımlarını kolaylaştırmaktadır.

Siz de kurumsal markanıza özel baskılı tişört ve şapka siparişlerinizi şimdi verin. Fırsatları kaçırmayın.


Promosyon Ürünlerinde Bütçe Dostu Fiyatlar Bayeks Promosyon’da!

Promosyon ürünlerinde kaliteli baskı tekniklerini kullanarak markanızın yıl boyu hafızalarda yer edinmesini sağlıyoruz. Topkapı promosyon firmaları olarak yer aldığımız İstanbul istoç bölgesinde siz değerli müşterilerimizin isteklerini alanında uzman grafikerlerimiz ile en iyi şekilde yerine getirmeye hazırız.

Kurumsal markanıza özel baskılı promosyon ürünleri için şimdi web sitemiz üzerinden dilediğiniz ürünleri logonuza özel markalama yaptırarak sahip olabilirsiniz. Birbirinden kullanışlı tanıtım ürünlerini hedef kitleniz ile tanıştırmaya hazırlanın! Toptan fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olmak için beğendiğiniz ürünleri fiyat teklif listesine ekleyerek bize iletin. Detaylı bilgi sahibi olun.

Şimdi Bize Ulaşın